WP IDEA – Coraz więcej możliwości!

Czy wiesz, że już DWA LATA rozwijamy oprogramowanie do tworzenia i sprzedaży kursów WP Idea! Zaczęliśmy pod koniec 2016 roku i ciągle je udoskonalamy! Nasza platforma pomogła już setkom ludzi zmienić pasję w źródło zarobku. Dziesiątki z nich utrzymują się wyłącznie z blogowania i kursów! Cieszymy się, że możemy dostarczać mechanizmy, które zmieniają talenty w zyski! Jak do tego doszliśmy?

Pierwszą wersję WP Idea wydaliśmy na przełomie 2016/2017 roku. Była to bardzo podstawowa wersja platformy i zawierała:

  • interfejs generujący panel kursanta, wygląd modułów, lekcji itp.,
  • moduł sprzedażowy, który automatycznie obsługuje sprzedaż i dostęp do treści,
  • integracje z systemami płatności, fakturującymi i mailingowymi.

I to tylko tyle. Tyle wystarczyło, by można było stworzyć kurs internetowy. Wiele osób, korzystając z tej podstawowej wersji WP Idea, dorobiło się całkiem pokaźnych kwot na swoich pierwszych kursach online! (Przeczytaj chociażby [Case Study] Wdrożenie platformy kursowej dla Bartka Popiela z Liczysięwynik.pl i sprawdź, jakie on uzyskał wyniki).

Zmieniamy się dla Ciebie

Z czasem, gdy popularność WP Idea rosła, otrzymywaliśmy od klientów informacje odnośnie tego, jakie funkcje byłyby jeszcze przydatne. Oczywiście nie wszystko byliśmy w stanie zrealizować, ale każdą sugestię rozważaliśmy. Nie chcieliśmy, żeby nasz system stał się zbyt skomplikowany. Wybieraliśmy tylko to, co uznawaliśmy za przydatne i co, nie zburzy prostoty naszego oprogramowania.

I wiesz co? Przez dwa lata wydaliśmy…uwaga…. aż 53 aktualizacje, a wraz z nimi 186 nowych funkcji, dodatków i usprawnień do WP Idea! Dodaliśmy do platformy m.in.: kody zniżkowe, klonowanie kursu, obsługę dostępu abonamentowego, integrację z istniejącym sklepem internetowym, możliwość dodawania wariantów cenowych i sprzedawania kursów w pakietach. 

Najbardziej spektakularna była aktualizacja w październiku 2018 roku, kiedy wydaliśmy WP Idea 2.0 – a wraz z nią zupełnie nowy, przejrzysty i funkcjonalny szablon, który współgra z wszystkimi nowymi funkcjami platformy. Tydzień temu ( 28 stycznia 2019 r.) wydaliśmy kolejną aktualizację, na którą również czekało wiele osób, ponieważ pojawiły się w niej quizy! 

Jesteśmy z dumni z tego, jak przez te dwa lata zmieniła się nasza platforma. Dzięki temu Wasze kursy są jeszcze lepsze! O historii powstawania WP Idea i o tym, jak zadzwonił do nas Michał Szafrański, przeczytasz tutaj -> Jak powstawała WP Idea? Kilka sekretów „od kuchni!”

Chcemy rozwijać się nadal

Ale wiesz co? Przez ten czas, mimo tylu zmian, które wprowadziliśmy, ani razu nie modyfikowaliśmy cennika WP Idea. Staraliśmy się utrzymać stałą cenę, jak najdłużej się dało. Jednak żebyśmy wciąż mogli rozwijać platformę, która daje tyle możliwości, ceny muszą ulec zmianie. Chcemy dostosować je do nowych funkcjonalności platformy, ale spokojnie, nadal pozostaną niskie i dostępne. Ceny brutto zmienimy w ceny netto, co znaczy, że trzeba będzie do nich doliczyć podatek VAT. Nowy cennik planujemy wprowadzić 12 lutego 2019 roku.

Dobra  wiadomość jest jednak taka, że kupując platformę do tego czasu, możesz zablokować sobie niższą cenę. Co to znaczy? Że jeśli po roku zechcesz przedłużyć licencję, zrobisz to zgodnie ze starym cennikiem (z uwzględnieniem zniżki przy odnawianiu). To samo dotyczy opcji płatnych miesięcznie – cena „startowa” obowiązuje tak długo, jak długo aktywna jest subskrypcja.

Kolejna dobra wiadomość jest taka, że znacznie uprościliśmy cennik. Platformę możesz kupić teraz, płacąc za nią jednorazowo (opcja podstawowa) lub na raty (opcja subskrypcyjna). W każdej z tych opcji otrzymasz roczne wsparcie standardowe (drogą mailową) i aktualizacje.

cennik wp idea

Podane ceny są cenami netto. Należy do nich doliczyć VAT.

Dodatkowo do każdej opcji można dokupić PAKIET OPIEKA, czyli rozszerzone wsparcie. Co to znaczy? Szybki kontakt przez chat w panelu platformy z supportem, możliwość kontaktu telefonicznego, logowanie się na platformie przez osobę z supportu i pomoc konfiguracji lub rozwiązaniu zgłoszenia. Szczegółowe informacje o tym pakiecie, znajdziesz tutaj. Cena PAKIETU OPIEKA dla wersji podstawowej, to 1197 zł netto / rok, dla wersji subskrypcyjnej cena jest promocyjna i wynosi tylko 50 zł netto / mc (uwzględnia już 50% zniżki).

Zarabiaj na swojej pasji

Czy to dużo, czy mało? Zgłaszają się do nas osoby, które mówią „tylko tyle? biorę!” mając porównanie z zagranicznymi platformami, np. Kajabi, która kosztuje – w wersji BASIC 129$/mc (ok.480 zł), a w wersji PRO 389$/mc (1447 zł). I co ważne! To nie jest platforma, którą otrzymujesz na własność! Przestajesz płacić i platforma znika, a z nią twoje kursy.

Ale oczywiście są też osoby, które widząc cenę WP IDEA, mówią „aż tyle!” i twierdzą, że to zdecydowanie za drogo, bo przecież wystarczy zainstalować kilka wtyczek do WordPressa, aby samodzielnie stworzyć taką „platformę”. Jeżeli też tak pomyślałeś, to pamiętaj, aby wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii:

  • Tworząc taki system samodzielnie, stracisz sporo czasu i nerwów na instalację i konfigurację wszystkich komponentów (wtyczek, dodatków itp.). W WP idea masz już wszystko ustawione i gotowe do pracy. Po prostu tworzysz kurs i od razu możesz zacząć go sprzedawać.
  • Pamiętaj, że gdy sam postanowisz zbudować swoją platformę i coś się posypie, będziesz musiał SAM sobie z tym poradzić. Pomyśl o zdenerwowanych i zawiedzionych kursantach. W WP Idea możesz w dowolnym momencie skontaktować się z supportem i poprosić o pomoc w razie jakichś problemów.
  • Samodzielne budowanie platformy nie jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które profesjonalnie myślą o swoim biznesie! Nie buduje to dobrego wizerunku. W WP Idea dbamy o to, żeby wszystko działało, jak należy.
  • Jeżeli wiesz, że zarobisz na swoich kursach kilka lub kilkadziesiąt tysięcy, wówczas wydanie tysiąca złotych na platformę napędzającą twoje kursy, która będzie dla Ciebie zarabiać przez cały czas, nie jest dużym wydatkiem. Zgadza się? A to, że zarobić na kursach można całkiem sporo zdradził chociażby Bartek Popiel, który na swoim kursie w 2017 roku zarobił w 11 dni ponad 200 tysięcy.

Pamiętaj, że jeżeli chcesz zablokować sobie starą cenę na platformę, masz czas do 11 lutego 2019 r. Jeżeli chcesz przetestować platformę, napisz do nas, a udostępnimy Ci bezpłatną wersję DEMO 🙂

[elementor-template id="18339"]

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie opublikowany.

*