Blog

Jaki hosting wideo wybrać, by tworzyć profesjonalne kursy on-line?

Wistia, Vimeo, a może Youtube? Jaki hosting wideo wybrać, by tworzyć profesjonalne kursy on-line? Wystarczy wersja bezpłatna, czy lepiej wybrać opcję płatną? Jakie będą z tego korzyści? Jeżeli zamierzasz tworzyć kursy on-line, na pewno zadajesz sobie podobne pytania. Dlatego z przyjemnością dzielimy się z Tobą naszymi poradami. 

Czytaj dalej

Crowdfunding. Niemożliwe staje się możliwym!

Masz rewelacyjny pomysł na biznes, ale brakuje Ci pieniędzy na jego realizację? Chcesz wyjechać w podróż swoich marzeń, ale nie wiesz, jak pozyskać sponsorów? A może stworzyłeś produkt, który podbije rynek, tylko nie masz pojęcia, skąd wziąć środki, by rozpocząć produkcję na szeroką skalę? Odpowiedzią jest jedno słowo – crowdfunding, czyli finansowanie społeczne. Dzięki temu

Czytaj dalej

Jak założyć własną stronę crowdfunding? 3 proste kroki!

Crowdfunding to idealny sposób, aby pozyskać pieniądze na rozkręcenie własnego biznes albo realizację ciekawego projektu. Jest wiele portali internetowych, które promują ideę crowdfundingu, np. Wspieram.to czy PolakPotrafi.pl, jednak aby do nich dołączyć trzeba przejść weryfikację, a w przypadku uzyskania wsparcia od darczyńców, pobierana jest prowizja. Można jednak szybko i prosto stworzyć własną stronę crowdfunding i zarządzać nią według

Czytaj dalej

Crowdfunding. O co chodzi?

Jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to zawsze chodzi o pieniądze. I tak jest też w tym przypadku. Crowdfunding, to inaczej finansowanie różnych inwestycji i projektów przez zwykłych ludzi, którzy wykupują tzw. cegiełki. Jest to świetna alternatywa dla kredytów bankowych. Jeżeli więc masz pomysł na biznes, ale nie masz pieniędzy na jego realizację, możesz skorzystać z

Czytaj dalej

Jak efektywnie wykorzystać autoresponder? 3 sprawdzone sposoby

Jak już pisałam we wcześniejszych wpisach, autoresponder to potężne narzędzie w e-biznesie. Każdy przedsiębiorca wie, jak trudno jest zdobyć klienta. Kiedy więc już go zdobędziemy, trzeba zrobić wszystko, aby go zatrzymać i nie oddać konkurencji. W tym pomocny jest właśnie autoresponder. Pomaga on zbudować pozytywne relacje z klientami, informować o nowościach, zachęcać do zakupów itp. 

Czytaj dalej

Jaki autoresponder wybrać? Porównanie

Autoresponder to jedno z najważniejszych narzędzi e-biznesu. Dzięki niemu możesz przekazać swoim klientom informacje na temat swoich produktów, usług lub po prostu wysyłać im ciekawe artykuły, newslettery itp. Obecnie na rynku jest kilka dobrych autoresponderów. Zapoznaj się z poniższym porównaniem, by wiedzieć, który w pełni spełni twoje oczekiwania. 

Czytaj dalej

4 sposoby, jak skutecznie pozbyć się spamu w WordPress

Każdy, kto prowadzi bloga, wie, jak uciążliwy i problematyczny jest spam w komentarzach. Oczywiście jest mnóstwo sposobów, żeby temu zapobiegać – od ręcznej moderacji, po zaawansowane wtyczki i filtry antyspamowe. Niestety nie wszystkie są skuteczne. Trzeba pamiętać, że spamerzy potrafią pokonać wiele blokad, aby zrealizować swój cel. Zobacz, co zrobić, aby ograniczyć spam w WordPressie.

Czytaj dalej

Przykładowe sklepy z Easy Digital Download

Jedną z największych zalet wtyczki Easy Digital Download jest to, że istnieją szablony WordPress dedykowane specjalnie do niej (zarówno płatne, jak i bezpłatne). Dzięki temu można bardzo szybko stworzyć sklep z produktami cyfrowymi. Jest to świetny biznes na miarę XXI wieku.

Czytaj dalej

Easy Digital Downloads do sprzedaży plików cyfrowych

Easy Digital Downloads (EDD) to najprostszy sposób sprzedaży produktów cyfrowych za pośrednictwem WordPressa. Przy pomocy tej wtyczki można z łatwością przemienić WordPress w sklep sprzedający pliki cyfrowe. Najważniejsze jest jednak to, że Easy Digital Downloads to wtyczka bezpłatna i nie ograniczają jej żadne licencje. Sprawdź, jakie są jej zalety. 

Czytaj dalej