Nie lubisz kupować kota w worku? Przetestuj WP Idea!

Nie chcesz wydawać pieniędzy na oprogramowanie, którego nie znasz? Nie wiesz, czy spełni twoje oczekiwania? Nie masz pewności, czy będzie trafną inwestycją? Rozumiemy te obawy, dlatego dajemy możliwość przetestowania platformy WP Idea przez 30 dni za darmo. Jeżeli Ci się spodoba, możesz ją kupić. Jeżeli nie spełni Twoich oczekiwań, po prostu ją dezaktywujemy.

Co to jest WP Idea?

WP Idea to system do obsługi i sprzedaży kursów internetowych bazujący na oprogramowaniu WordPress. Jest to rozwiązanie, które otrzymujesz na własność, dzięki czemu masz nad nim pełną kontrolę. Możesz działać pod własnym szyldem i nie musisz ponosić kosztów prowizyjnych lub abonamentowych, które pobierają ogólnodostępne platformy kursowe.

Z pewnością przed zakupem chcesz sprawdzić, czy WP Idea to rozwiązanie, którego szukasz i które pasuje do Twojego biznesu. Przygotowaliśmy więc 30 dniową wersję DEMO. Możesz ją przetestować za darmo.

– W ten sposób dajemy możliwość sprawdzenia oprogramowania i naszego działu obsługi klienta przed zakupem – wyjaśnia Michał Jaworski, pomysłodawca platformy. – Chcemy mieć pewność, że klienci dostają to, czego szukają i nie kupują kota w worku. Również, gdy klient kupuje wersję bez testowania, dajemy 30-dniową gwarancję satysfakcji. Jeżeli produkt nie spełnia oczekiwać, można go po prostu zwrócić, bez ponoszenia żadnych kosztów.

Platforma WP Idea

Co muszę zrobić, aby otrzymać wersję testową?

Żeby przetestować WP Idea wystarczy napisać do nas wiadomość, np. poprzez formularz dostępny na stronie wpidea.pl. Najlepiej posiadać już konto w systemie płatności i systemie fakturującym, aby przetestować wszystkie możliwości platformy. O tym jaki system wybrać, przeczytasz w tych artykułach:

“Prosta, szybka i AUTOMATYCZNA sprzedaż! Poznaj jeden ze składników tego procesu. Systemy fakturujące.”

“[Systemy płatności] Sprzedawaj lepiej, szybciej i sprawniej!”

Osoby, które kupiły WP Idea doceniają możliwość przetestowania wersji DEMO przed zakupem. Dzięki temu mają pewność, że kupują oprogramowanie, które ma wszystko, czego potrzebują. Testując WP Idea możesz zapoznać się z najbardziej zaawansowanymi funkcjami platformy.

– Testowałem wiele rozwiązań, w tym inne gotowe systemy oraz własne rozwiązania. Zdecydowałem się na zakup WP Idea, ponieważ funkcjonalność, możliwości i integracja z pozostałymi kluczowymi systemami jest naprawdę niebywale prosta – wyjaśnia Andrzej Śmigielski, z online-project.pl – Jest to system bardzo intuicyjny, przyjemnie się na nim pracuje, posiada wszystkie kluczowe integracje, no i oczywiście cena jest przystępna.

Integracja z systemami płatności w WP Idea

Co zyskam testując WP Idea?

30 dniowy okres próbny to szansa, żeby poznać platformę od środka. Możesz sprawdzić, czy jest prosta w obsłudze, zaprojektować swój kurs od początku do końca (stworzyć moduły i dodać lekcje), a także zintegrować kurs z systemem fakturującym, płatności i mailingowym.

– 30-dniowy okres testowy ze wsparciem jest opcją, jakiej nie posiadają inne systemy. To bardzo duży plus – tłumaczy Andrzej Śmigielski. – Korzystając z platformy WP Idea można w całości zautomatyzować procesy sprzedażowe, a samemu poświęcić czas na wiele przyjemniejsze rzeczy.

Panel WP Idea

Do testów udostępniliśmy wersję PRO, czyli najbardziej zaawansowaną, która umożliwia m.in:

  • obsługę dostępu abonamentowego
  • startu kursu z ustaloną datą
  • dodawanie wariantów cenowych
  • sprzedaż kursów na prezent
  • integrację z istniejącym sklepem (WooCommerce, Shoplo)
  • i wiele innych.

Możliwość sprzedaży kursu na prezent

Czy muszę posiadać własny serwer i domenę, aby korzystać z WP Idea?

Aby przetestować platformę nie trzeba posiadać własnego serwera ani domeny. Klient sam wybiera rozwiązanie, które mu odpowiada. Możemy więc zainstalować WP Idea na naszym serwerze testowym (a później przenieść ją na adres docelowy bez utracenia żadnych materiałów) lub od razu podpiąć ją pod serwer i domenę klienta.

Czy testując WP Idea, otrzymuję pełną funkcjonalność?

Tak. Wersja, którą udostępniamy do testów, to wersja PRO, czyli najbardziej rozbudowana. Znajdziesz w niej m.in. możliwość sprzedaży kursów na prezent, integrację z istniejącym sklepem (WooCommerce, Shoplo), możliwość startu kursu z ustaloną datą, czy dodawanie wariantów cenowych.

Czy są jakieś ograniczenia, jeżeli chodzi o liczbę uczestników i liczbę kursów?

W platformie WP Idea można tworzyć nieograniczoną liczbę kursów, w których może uczestniczyć nieograniczona liczba uczestników. To platforma, którą dostajesz na własność i masz nad nią pełną kontrolę.

Czy po zakończeniu wersji demo mogę od razu sprzedawać kursy?

Kursy można sprzedawać nawet w momencie testowania WP Idea. Wszystkie ustawienia dokonane w wersji demo, zostaną przeniesione do pełnej wersji, jeżeli zdecydujesz się na zakup platformy. Możesz więc od razu działać i sprzedawać swoje szkolenia.


Już niedługo (lipiec 2018) planujemy wydać wersję WP Idea 2.0 z nowym szablonem! Będzie nowoczesny, funkcjonalny i przejrzysty. Zobacz go tutaj!


Chcesz przetestować WP Idea już teraz? Napisz do nas i stwórz swój kurs!

[elementor-template id="18339"]

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie opublikowany.

*