Sprzedajesz kursy? Zobacz hosting idealny dla Ciebie!

Sprzedajesz kursy online (np. korzystając z platformy WP Idea) i szukasz hostingu, który dopasuje się do Twoich potrzeb? Który nie dopuści do spowolnienia Twojej strony lub jej całkowitego wyłączenia? Mam dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Co to jest hosting?

Zacznijmy jednak od tego, czym wiesz, czym jest hosting? Hosting potrzebny jest przede wszystkim po to, aby Twoja strona poprawnie działała, a żeby tak się stało, musi obsługiwać ją serwer – czyli pracujący bez przerwy podłączony do internetu komputer. Hosting, to nic innego, jak udostępnienie miejsca  własnie na takim serwerze.

Jeżeli wybierzesz nieodpowiedni hosting, niedopasowany do Twoich potrzeb, to strona będzie się zacinać albo jej ładowanie będzie trwało zbyt długo. Chyba nie muszę mówić, co o takiej stronie pomyślą odbiorcy.

Dobry hosting a kursy online

Jak sprawa hostingu wygląda przy kursach online? Z pewnością potrzeba tutaj takiego hostingu, który potrafi dostosować się do zmieniających się wymagań strony. Bo może być na przykład tak, że będziesz potrzebować tylko tymczasowego wzrostu zasobów serwera, np. na 1 dzień, kiedy planujesz sprzedaż kursu i wiesz, że ruch na stronie znacznie się zwiększy. Z pewnością nie chciałbyś, aby Twoja strona akurat w ten dzień zawiesiła się lub zacięła, bo mogłoby to negatywnie odbić się na sprzedaży.

Elastyczny hosting może przydać się też w innej sytuacji, kiedy np. planujesz umieścić na stronie kilka kursów i wiesz, że potrzebne będą Ci duże zasoby serwera, ale na chwile obecną masz dopiero jeden kurs i  nie chcesz przepłacać za hosting, który przyda się dopiero za kilka miesięcy.

Własnie na takie problemy otwarty jest dhosting.pl, który oferuje Elastyczny Web Hosting dostosowany się do aktualnego zapotrzebowanie strony www. Jak to działa?

– Elastyczny Web Hosting to połączenie zalet hostingu współdzielonego oraz chmury obliczeniowej. Oznacza to, że serwer automatycznie dopasowuje się do aktualnego zapotrzebowania strony internetowej i nie dopuści do jej spowolnienia lub całkowitego wyłączenia – wyjaśnia Rafał Kuśmider, CEO dhosting.pl – Różnicą w stosunku do klasycznej chmury obliczeniowej jest to, że pieczę nad serwerami sprawują administratorzy, więc nasi klienci nie muszą dysponować specjalistyczną wiedzą techniczną.

Zwiększaj zasoby, gdy tego potrzebujesz!

Decydując się na taki elastyczny hosting, z góry opłacasz wyłącznie podstawowy abonament w cenie 200 zł netto rocznie. Jeżeli Twoja strona będzie potrzebowała więcej zasobów, zostaną Ci one przydzielone i później zostaniesz z nich rozliczony. 

– Podstawowy abonament, to 1 GB RAM oraz 1 GHz CPU, to 2 razy więcej niż w tradycyjnym hostingu – mówi Rafał Kuśmider. – Do tego, zasoby mogą skalować się do aktualnych potrzeb, więc w momencie uruchomienia kampanii i nagłego skoku ruchu, serwer przydziela dodatkowe parametry do strony i nie doprowadza do jej wyłączenia.

Dodatkowe zasoby rozliczane są w modelu pre-paid, co oznacza, że klient doładowuje swoje konto i w momencie wystąpienia skoku ruchu, pobierana jest odpowiednia kwota. Koszt dodatkowego gigabajta RAM na godzinę wynosi 0,02 zł netto a CPU 0,04 zł netto.

Darmowe przeniesienie Twojej strony

Jeżeli chcesz przenieść swoją stronę do dhosting, ale nie wiesz, jak to zrobić, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość. W ramach bezpłatnej migracji dhosting.pl przenosi do 15 stron www i 30 skrzynek pocztowych, które łącznie nie przekraczają 100 GB. Nie musisz się więc o nic martwić! My już kilka razy korzystaliśmy z tej usługi i jesteśmy bardzo zadowoleni.

5% rabatu dla Ciebie na hosting

I teraz najważniejsze! Jeżeli chcesz rozpocząć współpracę z dhosting, skorzystaj z tego linku -> rabat na hosting, a otrzymasz 5% rabatu na Elastyczny Web Hosting.

[elementor-template id="18339"]

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie opublikowany.

*