Przykładowe sklepy z Easy Digital Download

Jedną z największych zalet wtyczki Easy Digital Download jest to, że istnieją szablony WordPress dedykowane specjalnie do niej (zarówno płatne, jak i bezpłatne). Dzięki temu można bardzo szybko stworzyć sklep z produktami cyfrowymi. Jest to świetny biznes na miarę XXI wieku.

Dlaczego warto sprzedawać produkty cyfrowe?

Aby sprzedawać produkty cyfrowe potrzebny jest tylko komputer i dostęp do internetu. Nie trzeba inwestować w utrzymanie magazynu i sklepu stacjonarnego. Nie musisz chodzić na pocztę, żeby wysłać zamówione przez klientów towary. Sklep z plikami cyfrowymi można obsługiwać z dowolnego miejsca na świecie, dlatego jest to doskonałe rozwiązanie dla ludzi ceniących sobie swobodę działania. W takim sklepie można sprzedawać m.in.

  • pliki muzyczne,
  • zdjęcia,
  • ebooki,
  • pliki video,
  • wtyczki i szablony do WordPressa,
  • kursy
  • różnego rodzaju aplikacje,
  • narzędzia dla webmasterów
  • itp.

Zobacz przykładowe sklepy z wtyczką EDD

1. Sklep z szablonami do WordPressa

Wiele osób szuka oryginalnych i unikatowych szablonów do WordPressa. Sklep z takimi produktami może przynieść duże zyski. To dobre rozwiązanie dla grafików i webmasterów, którzy chcą zaprezentować swoje prace i pozyskać klientów.

W sklepie CpoThemes można znaleźć zarówno szablony uniwersalne, jak i tematyczne – np. biznesowe, e-commerce, fotograficzne itp. Poza tym sklep ten oferuje również wtyczki do WordPressa, dzięki którym strony stają się bardziej funkcjonalne.

2. Sklep z plikami muzycznymi

Taki sklep to doskonałe rozwiązanie dla twórców muzyki. Można w nim sprzedawać np. dzwoni na telefon albo ścieżki muzyczne do zastosowania w filmach, audiobookach itp.

W sklepie Healing4Happines można kupić pliki audio z muzyką relaksacyjną. Jest ona dedykowana dla osób, które mają problemy ze snem lub prowadzą stresujący tryb życia.

3. Sklep z narzędziami dla webmasterów

Sklep z narzędziami ułatwiającymi pracę webmasterów na pewno zyska wielu klientów. Obecnie mnóstwo osób zajmuje się projektowaniem grafiki i stron internetowych. Narzędzia do tworzenia ilustracji, ikon, ramek itp. są zawsze pożądane.

Sklep SimonWebDesigne oferuje właśnie takie narzędzia. Stworzony został przez Simona Urbina, projektanta stron internetowych, który najlepiej wie, co jest potrzebne do tworzenia dobrych stron www.

4. Sklep z ebookami

Ebooki i audiobooki stają się coraz bardziej popularne. Wiele osób korzysta z nich zamiast z tradycyjnych książek. Przy pomocy wtyczki EDD i dedykowanych do niej szablonów można bardzo szybko stworzyć sklepu z ebookami, taki jak Black Bee Media.

[elementor-template id="18339"]

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie opublikowany.

*