Easy Digital Downloads do sprzedaży plików cyfrowych

Easy Digital Downloads (EDD) to najprostszy sposób sprzedaży produktów cyfrowych za pośrednictwem WordPressa. Przy pomocy tej wtyczki można z łatwością przemienić WordPress w sklep sprzedający pliki cyfrowe. Najważniejsze jest jednak to, że Easy Digital Downloads to wtyczka bezpłatna i nie ograniczają jej żadne licencje. Sprawdź, jakie są jej zalety. 

Szybkość i Prostota

Największą zaletą Easy Digital Downloads jest prostota obsługi i szybka instalacja. EDD jest gotowa do użycia zaraz po zainstalowaniu. Wystarczy tylko wprowadzić informacje o płatności, dodać swoje produkty i gotowe. Panel ustawień nie jest przeładowany niepotrzebnymi funkcjami. Są tam tylko te, które pomagają w efektywnej sprzedaży plików cyfrowych.

Przydatne funkcje

Wtyczka posiada wbudowany moduł ułatwiający tworzenie kodów zniżkowych, specjalnych ofert promocji, wyprzedaży itp. Jeżeli więc masz ochotę stworzyć dla swoich klientów jakąś promocję, np. z okazji urodzin sklepu, może zrobić to dosłownie w kilka minut. Poza tym EDD obsługuje płatności z różnych systemów. Standardowo współgra z PayPalem. Jeżeli jednak chcesz rozbudować ją również o inne systemy, możesz skorzystać z dodatkowych modułów.

Łatwa analiza danych

Easy Digital Download została wyposażona w przejrzyste wykresy i proste tabele danych, z których można odczytać informacje na temat sprzedaży, zysków i strat. Analiza tych danych nie sprawia problemu, ponieważ są one zaprezentowane w bardzo jasny sposób. Wykresy pokazują m.in. miesięczne raporty sprzedaży, a co więcej można z nich odczytać przewidywane zarobki. To naprawdę bardzo duży plus.

Panel klienta

Wtyczka EDD posiada wbudowany panel klienta. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownicy mogą na bieżąco śledzić swoje zakupy i z łatwością pobierać, zakupione wcześniej pliki, raz jeszcze.

Szablony dedykowane do EDD

Na koniec zostawiliśmy najlepsze. Istnieją szablony WordPress dedykowane specjalnie do wtyczki Easy Digital Download. Dzięki temu można bardzo szybko stworzyć profesjonalny sklep do sprzedaży produktów cyfrowych, takich jak np. plików muzycznych, plików tekstowych, ebooków, kursów itp. Zobacz przykładowe szablony.

Polskie tłumaczenie Easy Digital Downloads

Żeby uruchomienie sklepu z plikami cyfrowymi było jeszcze prostsze, udostępniamy polskie tłumaczenie wtyczki EDD w bardzo dobrej jakości. Standardowo wtyczka Easy Digital Download dostępna jest z polskim tłumaczeniem, jednak jest ono niekompletne i zawiera liczne błędy. Zalecamy więc korzystanie z naszego tłumaczenia.

[elementor-template id="18339"]

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie opublikowany.

*