Chcesz, żeby więcej osób kupiło Twój kurs? Pokaż im DEMO!

Nikt nie lubi kupować kota w worku, to oczywiste! A gdyby tak Twoi klienci mogli przetestować to, co masz im do zaoferowania? Możesz w ten sposób zwiększyć sprzedaż i zainteresowanie kursem, a DEMO stworzysz dosłownie w kilka minut.

DEMO pomoże ocenić testującemu, czy kurs spełnia jego oczekiwania i czy chce zainwestować pieniądze w jego pełną wersję. Warto więc pokazać wszystko to, co najlepsze w Twoim kursie. W WP Idea – platformie do tworzenia i sprzedaży kursów – wersję DEMO można stworzyć na różne sposoby.

W ramach testów można np.:

 • udostępnić tylko pierwszą lekcję, a reszta będzie dostępna dopiero po opłaceniu kursu,
 • załadować do DEMO kilka lekcji – dowolnie wybranych,
 • udostępnić część materiałów kursowych,
 • ukryć materiały kursowe i odblokować dopiero po wykupieniu pełnej wersji kursu.

Możliwości jest naprawdę wiele. Poza tym, lekcje mogą być udostępniane w ustalonych z góry odstępach czasu lub widoczne wszystkie od razu. W WP Idea można także ustawić czas trwania wersji demonstracyjnej, np. kilka dni albo kilka godzin.

Aby włączyć wersję DEMO, wystarczy ustawić cenę na 0 zł. Wersja DEMO ma wbudowaną opcję jednorazowego skorzystania, czyli klient będzie mógł ją zobaczyć tyko jeden raz. Gdy ponownie będzie chciał przetestować DEMO, wówczas pojawi się komunikat, że „wersja demonstracyjna za 0 zł była już raz aktywna”.

A teraz najfajniejsza rzecz! Aby zachęcić osobę, która testuję wersję DEMO do wykupienia pełnej wersji kursu, można przed końcem okresu próbnego wysłać jej maila z kodem zniżkowym, ważnego tylko dla niej i tylko do końca trwania testów. Jeżeli więc zdecyduje się kupić pełną wersję  jeszcze w trakcie testowania DEMO, otrzyma zniżkę 🙂 Co więcej! Taki mail, z kodem zniżkowym (generowanym automatycznie), można ustawić w WP Idea i będzie on wysyłał się automatycznie.

Wiedziałeś o takiej funkcjonalności platformy WP Idea? Jeżeli nie, to ustaw wersję DEMO swojego kursui pokaż ją swoim klientom. A jeżeli jeszcze nie korzystałeś z WP Idea, to teraz możesz ją przetestować przez 30 dni za darmo! Wystarczy, że napiszesz do nas maila 🙂

[elementor-template id="18339"]

5 comments

 1. Anita

  Wow! Jesteście niesamowici 🙂 Na pewno przetestuję! Dzięki 🙂

 2. Klaudia

  Super pomysł! Na pewno skorzystam 🙂 Dziękuję!

 3. Tomasz Kolpaczek

  Świetna opcja! Czy jest możliwość wyświetlania tylko części danej lekcji – np. pierwszych 5 minut?

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie opublikowany.

*