Oferta

Rozwiązania sprzedażowe

Poszukujesz skutecznego narzędzia sprzedażowego dla swoich produktów cyfrowych lub usług? Zastanawiasz się w jaki sposób całkowicie zautomatyzować proces sprzedaży, aby system funkcjonował również bez Twojego udziału?

Od 2011 roku dostarczamy takich narzędzi. A jak możemy pomóc Tobie?

Jak działamy?

Wierzymy w ludzi, którzy biorą sprawy w swoje ręce. Ludzi, którzy nie narzekają i nie szukają winnych, zamiast tego poszukują rozwiązań i podejmują ryzyko by je zweryfikować. Ludzi z przedsiębiorczością wyrytą w sercu.

Wierzymy, że tworząc oprogramowanie, możemy kształtować lepszą rzeczywistość. Wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie, by tchnąć życie w tworzone aplikacje i sprawić by służyły ludziom.

Wykonując naszą codzienną pracę, staramy się pomóc osobom przedsiębiorczym w osiągnięciu celów jakie przed sobą stawiają. Tworzymy oprogramowanie usprawniające ich pracę, automatyzujące procesy i zwiększające potencjał ludzi, którzy z niego korzystają.

Od 2011 roku tworzymy narzędzia z myślą o osobach przedsiębiorczych, którzy ciężką pracą, determinacją i zaangażowaniem, udowadniają ciągle, że pomimo wielu trudności, wybór, którego kiedyś dokonali prowadzi do spełnienia, wolność i niezależność.

Praktyczność

Tworzymy przejrzyste, proste w obsłudze narzędzia kierowane dla ludzi, którzy szukają rozwiązań a nie problemów.

Automatyzacja

Stawiamy na automatyzację, która uwalnia Twój czas i pozwala Ci się skupić na rzeczach najważniejszych.

Doskonalenie

Obserwujemy i wyciągamy wnioski, które pozwalają nam stale ulepszać nasze narzędzie dla Ciebie.

Historie sukcesu

Dawka wiedzy i inspiracji

Czas na Twój sukces!

Poznaj 3 kluczowe czynniki, które pozwolą Ci natychmiast zwiększyć sprzedaż. Wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera i dołączysz do naszej społeczności przedsiębiorców. Dzięki temu nie przegapisz też informacji o promocjach!

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Neure Sp. z o.o. Nowowiejska 55 / G, 62-020 Swarzędz, NIP: 7773382467, e-mail: kontakt@upsell.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności. Ponadto, odnajdziesz je w wiadomości potwierdzającej zapis do newslettera.