Sklep internetowy z produktami cyfrowymi

Produkty cyfrowe to świetny sposób na skalowalny biznes. Nie trzeba ich pakować, wysyłać i dbać o to, by przewoźnik ich nie zgubił lub zniszczył. W sklepie z produktami cyfrowymi można sprzedawać ebooki, filmy, pliki audio, oprogramowanie, zdjęcia i wiele innych.

W oferowanych przez nas rozwiązaniach koncentrujemy się przede wszystkim na automatyzacji ich działania. W efekcie klient może zamówić produkt, opłacić go i już po chwili cieszyć się zrealizowanym zamówieniem, co nie wymaga od Ciebie żadnych działań. Jednocześnie może zostać wystawiona faktura lub paragon niefiskalny, a klient może trafić na Twoją listę w autoresponderze.

Decydując się na nasze rozwiązanie dostaniesz dokładnie taki sklep jak widzisz w naszych prezentacjach. Dzięki temu unikniesz problemów i frustracji z dostosowywaniem wyglądu do wersji, którą widziałeś przed zakupem. Otrzymasz dokładnie taki sklep łącznie z przykładowymi produkatmi, grafikami i kolorystyką.

Możliwości:

  • sprzedaż dowolnych produktów cyfrowych w formie plików,
  • sprzedaż usług,
  • sprzedaż produktów fizycznych (definiowanie sposobów wysyłki, możliwość określenia zamawianych sztuk),
  • integracja z niemal dowolnym operatorem płatności – możesz również wybrać kilka sposobów płatności dostępnych dla kupujących np.  PayPal, PayU oraz przelew tradycyjny,
  • integracja z niemal dowolnym autoresponderem – dzięki czemu kupujący trafią na Twoje listy mailingowe, co pozwoli Ci na dalszą komunikację i np. dodatkową sprzedaż,
  • możliwość uruchomienia dowolnej dodatkowej funkcjonalności – co daje nieograniczone możliwości dostosowania sklepu do Twoich potrzeb.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas na kontakt@upsell.pl