Opinie i referencje

Michał Szafrański

Michał Szafrański to twórca jednego z najbardziej znanych blogów w Polsce – jakoszczedzacpieniadze.pl. Jest także autorem książki Finansowy Ninja.

„Współpracowałem z Michałem przy realizacji projektu Budżet domowy w tydzień – internetowego kursu obejmującego lekcje wideo, ćwiczenia oraz dodatkowe materiały szkoleniowe dostępne wyłącznie dla nabywców kursu. Michał przygotował i wdrożył dla mnie kompletną platformę umożliwiającą sprzedaż i udostępnianie tego kursu. Udało nam się stworzyć rozwiązanie, które w pełni automatyzuje proces sprzedaży kursu przez Internet minimalizując nakład pracy. W trakcie prac, jak i po ich zakończeniu, kontakt z Michałem był niezawodny. To co u niego cenię, to nieczęsto spotykana umiejętność koncentrowania się na rzeczach istotnych, przeanalizowania moich pomysłów oraz ich konstruktywnej krytyki – to pozwoliło nam zrealizować lepsze rozwiązanie niż to, które pierwotnie chciałem u niego zamówić. I nadal współpracujemy :)”

Ola Budzyńska

Ola budzyńska to autorka kursów „Zorganizuj się w 21 dni” oraz „Zrób to dziś”. Prowadzi bloga Pani Swojego Czasu.

„Do Michała zgłosiłam się z zapotrzebowaniem na platformę, na której mógłby powstać mój kurs online z zarządzania czasem. Nic nie wiedziałam na ten temat i nie miałam pojęcia za co się zabrać. Michał zachwycił mnie swoim profesjonalnym podejściem. Platforma, która powstała jest przez Klientki bardzo chwalona jako przejrzysta, czytelna i łatwa w użyciu. A wiadomo, że zadowolenie Klientów jest najważniejsze. W 100% polecam rozwiązania Michała – ja zamierzam z nich korzystać w przyszłości.”

Jason Hunt

Jason Hunt nazywany jest „królem blogerów”. Prowadzi blogi JasonHunt.pl i JasonHunt.media. Jest autorem bestsellerowych książek Bloger i Social Media, Blog. Pisz, kreuj, zarabiaj, Social Media Start oraz powieści THORN. Prowadzi jedyne w Polsce szkolenia „masterclass” dla blogerów.

„Michał jest właściwą osobą, do której należy się zgłosić, kiedy wiesz, że chcesz zrobić szkolenie on-line, a nie masz zielonego pojęcia, jak się za to zabrać od technicznej strony. Skorzystałem z proponowanych przez niego rozwiązań, bezproblemowo wdrożył rozwiązania, które mi się wymarzyły i – co najważniejsze – wszystko funkcjonowało i wciąż doskonale funkcjonuje.”

Bartek Popiel
Bartek Popiel to bloger i przedsiębiorca. Prowadzi blog liczysiewynik.pl.

Zobacz rozwiązanie, o którym mówi Bartek: Platforma do kursów internetowych WP Idea.

Joanna Glogaza
Joanna Glogaza to autorka kursu „Jak założyć własną markę odzieżową?” oraz założycielka marki Lunaby (lunaby.com)

Michał Sikorski

Michał Sikorski prowadzi blog Excel Po Godzinach. Jest także autorem kursu „Tabele przestawne dla spragnionych sukcesu.”

Jacek Babiel

Jacek Babiel jest twórcą bloga e-babiel.com. Pomaga w promowaniu marek, idei i osób. Specjalizuje się w kampaniach marketingowych i samorządowych kampaniach wyborczych.

Joanna Manikowska

Joanna Manikowska to autorka bloga Zielony Detox oraz twórczyni wielu kursów na temat zdrowego odżywiania.

Julia Dzwończyk

Julia Dzwończyk to autorka bloga julenka.pl i autorka kursu o szyciu Twoje Wykroje.