Opinie i referencje

Michał Szafrański

Michał Szafrański to twórca jednego z najbardziej znanych blogów w Polsce – jakoszczedzacpieniadze.pl. Jest także autorem książki Finansowy Ninja.

„Współpracowałem z Michałem przy realizacji projektu Budżet domowy w tydzień – internetowego kursu obejmującego lekcje wideo, ćwiczenia oraz dodatkowe materiały szkoleniowe dostępne wyłącznie dla nabywców kursu. Michał przygotował i wdrożył dla mnie kompletną platformę umożliwiającą sprzedaż i udostępnianie tego kursu. Udało nam się stworzyć rozwiązanie, które w pełni automatyzuje proces sprzedaży kursu przez Internet minimalizując nakład pracy. W trakcie prac, jak i po ich zakończeniu, kontakt z Michałem był niezawodny. To co u niego cenię, to nieczęsto spotykana umiejętność koncentrowania się na rzeczach istotnych, przeanalizowania moich pomysłów oraz ich konstruktywnej krytyki – to pozwoliło nam zrealizować lepsze rozwiązanie niż to, które pierwotnie chciałem u niego zamówić. I nadal współpracujemy :)”

Ola Budzyńska

Ola budzyńska to autorka kursów „Zorganizuj się w 21 dni” oraz „Zrób to dziś”. Prowadzi bloga Pani Swojego Czasu.

„Do Michała zgłosiłam się z zapotrzebowaniem na platformę, na której mógłby powstać mój kurs online z zarządzania czasem. Nic nie wiedziałam na ten temat i nie miałam pojęcia za co się zabrać. Michał zachwycił mnie swoim profesjonalnym podejściem. Platforma, która powstała jest przez Klientki bardzo chwalona jako przejrzysta, czytelna i łatwa w użyciu. A wiadomo, że zadowolenie Klientów jest najważniejsze. W 100% polecam rozwiązania Michała – ja zamierzam z nich korzystać w przyszłości.”

Jason Hunt

Jason Hunt nazywany jest „królem blogerów”. Prowadzi blogi JasonHunt.pl i JasonHunt.media. Jest autorem bestsellerowych książek Bloger i Social Media, Blog. Pisz, kreuj, zarabiaj, Social Media Start oraz powieści THORN. Prowadzi jedyne w Polsce szkolenia „masterclass” dla blogerów.

„Michał jest właściwą osobą, do której należy się zgłosić, kiedy wiesz, że chcesz zrobić szkolenie on-line, a nie masz zielonego pojęcia, jak się za to zabrać od technicznej strony. Skorzystałem z proponowanych przez niego rozwiązań, bezproblemowo wdrożył rozwiązania, które mi się wymarzyły i – co najważniejsze – wszystko funkcjonowało i wciąż doskonale funkcjonuje.”

Marek Jankowski

Marek Jankowski prowadzi blog o rozwijaniu biznesu dla właścicieli małych firm. Na stronie Mała Wielka Firma, Znajdziesz ponad 120 godzin bezpłatnych nagrań dla przedsiębiorców.

 

„Kiedy tworzyłem swój pierwszy kurs online, wiedziałem, że wolę skorzystać z gotowej platformy niż samemu łączyć ze sobą różne wtyczki do obsługi koszyka, obsługi płatności, wysyłki maili i zabezpieczenia treści. Znajomi autorzy kursów online doradzili mi WP Idea, skorzystałem i jestem bardzo zadowolony – wszystko działa jak należy, a w razie pytań czy niespodziewanych sytuacji support ratuje mnie z kłopotów. Twórcy platformy regularnie konsultują ze swoimi klientami wprowadzanie funkcje i ciągle ją rozwijają. Polecam.”

Radosław Chodkowski

Radosław Chodkowski jest inwestorem giełdowym kierujący się w swoich działaniach głównie analizą techniczną. Prowadzi blog Humanista na giełdzie.

„W styczniu 2016 roku korzystałem z usług Michała Jaworskiego przy wdrażaniu swojej platformy szkoleniowo-sprzedażowej. Zakres prac obejmował wszystkie aspekty programistyczne związane z tworzeniem platformy, jak również jej późniejszą konfigurację oraz jej wsparcie techniczne przy uruchamianiu pierwszego produktu. 

Współpracę z Michałem oceniam bardzo dobrze. Całość została wdrożona w sposób profesjonalny oraz, co równie ważne, szybki, dzięki czemu w ciągu miesiąca od rozpoczęcia prac, serwis był gotowy do działania. Sprawna komunikacja pozwoliła na prowadzenie szeregu poprawek i zmian, które służyły dostosowaniu wykorzystanego oprogramowania do moich potrzeb. 

Polecam skorzystanie z usług Michała Jaworskiego, gdyż sam jestem z nich bardzo zadowolony i w przypadku kolejnych projektów zamierzam ponownie nawiązać z Michałem współpracę.” 

Bartek Popiel

Bartek Popiel to bloger i przedsiębiorca. Prowadzi blog liczysiewynik.pl.

Zobacz rozwiązanie, o którym mówi Bartek: Platforma do kursów internetowych WP Idea.

Joanna Glogaza
Joanna Glogaza to autorka kursu „Jak założyć własną markę odzieżową?” oraz założycielka marki Lunaby (lunaby.com)

Michał Sikorski

Michał Sikorski prowadzi blog Excel Po Godzinach. Jest także autorem kursu „Tabele przestawne dla spragnionych sukcesu.”

Jacek Babiel

Jacek Babiel jest twórcą bloga e-babiel.com. Pomaga w promowaniu marek, idei i osób. Specjalizuje się w kampaniach marketingowych i samorządowych kampaniach wyborczych.

Joanna Manikowska

Joanna Manikowska to autorka bloga Zielony Detox oraz twórczyni wielu kursów na temat zdrowego odżywiania.

Julia Dzwończyk

Julia Dzwończyk to autorka bloga julenka.pl i autorka kursu o szyciu Twoje Wykroje.

Izabela Wołyniec-Sobczak

Izabela Wołyniec Sobczak jest doradcą, coachem kariery oraz ekspertem personal brandingu.

Katarzyna Tajcher

Katarzyna Tajcher jest specjalistką od programu Adobe Lightroom. W swoich kursach uczy, jak poprzez odpowiednią obróbkę graficzną, wydobyć ze zdjęć to, co najpiękniejsze.

Andrzej Tucholski

Andrzej Tucholski jest psychologiem i twórcą internetowym. AndrzejTucholski.pl to wielokrotnie nagradzany lifestyle’owy blog ekspercki o psychologii.

 

Tomasz Micherda

Tomasz Micherda jest wydawcą książek i eBooków na Amazonie oraz twórcą bloga www.odkelneradomilionera.pl. Na swoim blogu pomaga innym pokonywać swoje słabości oraz uczy, jak publikować swoje produkty na Amazonie.