Integracja z NetMailer

Najlepsze rozwiązania dla NetMailer

Wznieś swój biznes na wyższy poziom!

Skorzystaj z naszych rozwiązań, zdobywaj nowych klientów i nawiązuj z nimi pozytywne relacje. Zrobimy wszystko, aby Twój biznes działał jak najlepiej. Pomyśl! Nowe rozwiązania, nowe możliwości, większe zyski!

Nasi eksperci od WordPressa tworzą narzędzia usprawniające sprzedaż i pomocne w prowadzeniu działań marketingowych w WordPressie. Co najważniejsze, są one łatwe w obsłudze. Przekonaj się o tym już teraz!


 Indywidualne projekty 

Czy wiesz, że bez problemu zintegrujemy twoje oprogramowanie internetowe z jednym z najpopularniejszych autoresponderów NetMailer? Dzięki temu klienci od razu trafią na listę mailingową. Gdy tylko ktoś złoży zamówienie, doda komentarz lub zarejestruje się na twojej stronie, jego adres mailowy automatycznie zostanie przesłany do NetMailera. Posiadanie takiej bazy to potężne narzędzie w biznesie, dzięki któremu można prowadzić skuteczne kampanie marketingowe.


 Gotowe rozwiązania dla NetMailera

EDD NetMailer

Dzięki tej wtyczce zintegrujesz NetMailer z wtyczką Easy Digital Download, służącą do sprzedaży produktów cyfrowych. W łatwy i szybki sposób zdobędziesz bazę mailową klientów. Od tego już tylko krok do stworzenia skutecznej kampanii marketingowej, która zwiększy twoje zyski.

Zamów teraz

Better Pay v2

Better Pay v2 daje szansę, by skutecznie trafić do klienta, poprzez dostarczenie mu intuicyjnego i prostego w obsłudze systemu płatności. W momencie, gdy klienci opłacą zamówienie od razu zostaną zapisani na wybranej liście mailowej. Taka baza maili to potężne narzędzie w biznesie.

Zamów teraz

Subskryber

Subskryber to najlepsze narzędzie do budowania listy mailingowej w WordPressie. Wtyczka ta umożliwia zintegrowania procesu rejestracji lub komentowania wpisów z zapisem na listę mailingową. Dzięki temu zbudujesz bazę klientów zainteresowanych Twoimi produktami i usługami.

Zamów teraz

 Opinie o naszych produktach

Klienci chętniej zamawiają produkty!

Bartłomiej Skulski, Mobile Language Centre

Z wtyczki Better Pay korzystam już od kilku miesięcy i mogę śmiało stwierdzić, że jest to najlepsza tego typu wtyczka do WordPress’a dostępna na polskim rynku.Wykorzystuję ją na moim portalukursodajnia.pl, na którym oferuję poradniki, kursy e-mailowe, kursy wideo i e-booki z różnych dziedzin życia.

Doskonałym rozwiązaniem jest możliwość umieszczenia własnego przycisku graficznego innego dla każdej sprzedawanej treści. Sama zmiana przycisku pozwala na zwiększenie klikalności (a tym samym przychodów) o 5-10%*.

* podane wartości dotyczą tego konkretnego przypadku. Ostatecznie uzyskane rezultaty mogą się różnić w zależności od wielu czynników m.in. zastosowanej grafiki.

Chciałem uprościć proces zakupu i udało się!

 Michał Rybicki, EFEKTYWNIEJ.COM

Zanim postanowiłem nabyć wtyczkę miałem problem z systemami płatności. Nie pasowały mi złożone formularze, które musiał wypełniać potencjalny klient. Znalazłem w sieci Better Pay, przetestowałem wtyczkę w wersji demo i zdecydowałem się na zakup.

Podobają mi się opcje, integracja z popularnymi systemami płatności, SMSami – wszystko znajduje się w jednym miejscu. Dodatkowo wtyczka zintegrowana jest z popularnymi autoresponderami, co na pewno wyróżnia ją na tle innych rozwiązań. Klient od razu po zakupie może dołączyć do listy mailingowej. 


Napisz do nas teraz!