Integracja z FUMP

Najlepsze rozwiązania dla FUMPA

biznes peopleSkorzystaj z jednego z najlepszych autoresponderów na rynku!

FUMP to autoresponder, który można zainstalować na własnym serwerze, dzięki czemu zyskasz nad nim pełną kontrolę! Żadnych abonamentów, żadnych limitów, żadnych ograniczeń. Możesz stworzyć nielimitowaną liczbę biuletynów i wiadomości email. Pozwala to na prowadzenie efektywnych i skutecznych kampanii marketingowych!

To jednak nie wszystko! W FUMPie każda wiadomość jest personalizowana. Program rozpoznaje płeć i odmienia imiona w wołaczu. Dzięki temu klient czuje, że traktujesz go wyjątkowo i kierujesz e-mail tylko do niego. To najprostszy sposób nawiązania relacji z klientem i wprowadzenia swojego biznesu na wyższy poziom.


 Indywidualne rozwiązania dla Twojego biznesu

Masz pomysł, jak usprawnić swój biznes, ale nie wiesz, jak go zrealizować? Nie przejmuj się i skorzystaj z naszej pomocy! Nasi eksperci  tworzą narzędzia usprawniające sprzedaż i pomocne w prowadzeniu działań marketingowych w WordPressie. Pamiętaj! Nowe rozwiązania, to nowe możliwości i o wiele większe zyski! Skontaktuj się z nami już teraz i powiedz, czego potrzebujesz? To najprostsza droga do realizacji Twojego celu. 


 Gotowe rozwiązania dla FUMPA

EDD FUMP

fumpDzięki tej wtyczce zintegrujesz FUMP z wtyczką Easy Digital Download, służącą do sprzedaży produktów cyfrowych. W łatwy i szybki sposób zyskasz możliwość wysyłania mailingu bez abonamentu, limitu i dodatkowych opłat. Dzięki temu stworzysz skuteczną kampanię marketingową.Zamów teraz

Better Pay v2

Better Pay v2 daje szansę, by skutecznie trafić do klienta, poprzez dostarczenie mu intuicyjnego i prostego w obsłudze systemu płatności. W momencie, gdy klienci opłacą zamówienie od razu zostaną zapisani na wybranej liście mailowej. Taka baza maili to potężne narzędzie w biznesie. Zamów teraz 

Subskryber

Subskryber to najlepsze narzędzie do budowania listy mailingowej w WordPressie. Wtyczka ta umożliwia zintegrowania procesu rejestracji lub komentowania wpisów z zapisem na listę mailingową. Dzięki temu zbudujesz bazę klientów zainteresowanych Twoimi produktami i usługami. Zamów teraz 


 Opinie o naszych produktach

Klienci chętniej zamawiają produkty!

Bartłomiej Skulski, Mobile Language Centre Z wtyczki Better Pay korzystam już od kilku miesięcy i mogę śmiało stwierdzić, że jest to najlepsza tego typu wtyczka do WordPress’a dostępna na polskim rynku.Wykorzystuję ją na moim portalukursodajnia.pl, na którym oferuję poradniki, kursy e-mailowe, kursy wideo i e-booki z różnych dziedzin życia. Doskonałym rozwiązaniem jest możliwość umieszczenia własnego przycisku graficznego innego dla każdej sprzedawanej treści. Sama zmiana przycisku pozwala na zwiększenie klikalności (a tym samym przychodów) o 5-10%*.

* podane wartości dotyczą tego konkretnego przypadku. Ostatecznie uzyskane rezultaty mogą się różnić w zależności od wielu czynników m.in. zastosowanej grafiki.

Chciałem uprościć proces zakupu i udało się!

 Michał Rybicki, EFEKTYWNIEJ.COM Zanim postanowiłem nabyć wtyczkę miałem problem z systemami płatności. Nie pasowały mi złożone formularze, które musiał wypełniać potencjalny klient. Znalazłem w sieci Better Pay, przetestowałem wtyczkę w wersji demo i zdecydowałem się na zakup. Podobają mi się opcje, integracja z popularnymi systemami płatności, SMSami – wszystko znajduje się w jednym miejscu. Dodatkowo wtyczka zintegrowana jest z popularnymi autoresponderami, co na pewno wyróżnia ją na tle innych rozwiązań. Klient od razu po zakupie może dołączyć do listy mailingowej. 


Napisz do nas teraz!